Ötödször is bajnok lett az RTK csapata

• bmjudo2017 2
    • bmjudo2017 1
    • bmjudo2017 3
  • Előző
  • Következő

Miskolcon, a BM Országos Tanintézeti Judo Bajnokságon 7 tanintézet 113 judósa, köztük a Rendészettudományi Kar 22 hallgatója lépett tatamira, akik végül a dobogó legfelső fokára állhattak.

„Még ezen a héten, reméljük hasonló sikerrel, a BM Országos Bajnokságon lépnek szőnyegre a legjobbjaink” – fogalmazott Csizmadia Zoltán és Nagy Ádám felkészítő testnevelő tanár, cselgáncs szakedző.

Eredmények:

Aranyérmesek:

• Benedek Hajnal (52kg)
  • Ilyés Gábor (81kg)
  • Pryma Attila (90kg)
  • Kamarási Zsolt (100kg)

Ezüstérmesek:

• Balogh Szilvia (52kg)
  • Hodosán Dóra (57kg)
  • Ispán Karina (67kg)
  • Percze Ágnes (+67kg)
  • Séber Áron (81kg)
  • György Richárd (81kg)

Bronzérmesek:

• Demeter Dolóresz (57kg)
  • Fülöp Eszter (62kg)
  • Pásztor Dóra (+67kg)
  • Moldicz Máté (+100kg)

A csapat további tagjai az 5-7. helyen végeztek, ezzel nagyban hozzájárultak az eredményes szerepléshez:

Molnár Anna, Köllő Dávid, Szalárdi Tamás, Varga Zsolt, Geiszt Ádám, Szabó Ákos és Csete Dániel.

Csapatbajnokság végeredménye:

1. Nemzeti Közszolgálati Egyetem Rendészettudományi Kar 102 pont
  2. Adyliget RSZK 102 pont
  3. Miskolc RSZK 99 pont

A csapatok közötti versenyért járó kupát – azonos arany, de több ezüstéremnek köszönhetően – a rendőrhallgatók csapata emelhette a magasba.