Minden Címke 271

Ebben a félévben is bűnügyes hallgató nyerte a büntetőeljárás-jogi tanulmányi versenyt

• be jog haziverseny majus

A hagyománnyá vált kari Be. versenyt idén is megrendezte a Büntetőeljárásjogi Tanszék. A hallgatók szóban és írásban mérték össze a tavaszi félévben szerzett büntetőeljárás-jogi tudásukat. A verseny helyezettjei valamennyien másodéves hallgatók voltak. Első helyen a bűnügyi nyomozó szakirány hallgatója, Preininger Lilla végzett, akinek az őszi félévben a második hellyel kellett megelégednie. Idén második lett Hegedűs Ádám közrendvédelmi szakirányos hallgató. Harmadik helyezést ért el Bene László, az igazgatásrendészeti szakirány hallgatója. A versenyt prof. dr. Fantoly Zsanett tanszékvezető egyetemi tanár moderálta, a zsűrit a Büntetőeljárásjogi Tanszék két oktatója, dr. Budaházi Árpád r. őrnagy PhD és dr. Vári Vince r. őrnagy PhD alkotta.

Cimkék: be-jog, verseny, 2017