Minden Címke 294

• p4273943 munsteriek
  • Előző
  • Következő

A németországi Münsterből tettek látogatást vendéghallgatók a közelmúltban a Rendészettudományi Karon. A delegációt Marcos Tobias Seliger r. százados, a német szövetségi rendőrség munkatársa, mesterképzéses hallgató vezette, további hat rendőrtiszt Észak-Rajna–Vesztfália állami rendőrségét képviselte. A küldöttség kíséretében karunkon üdvözölhettük Jonathan Wldmannt, a münsteri Német Rendőr Egyetem tudományos munkatársát.

A vendéghallgatókat dr. Hautzinger Zoltán oktatási dékánhelyettes fogadta, majd dr. Kiss Rita nemzetközi referens előadását hallgatták meg a Nemzeti Közszolgálati Egyetem működéséről, illetve a Rendészettudományi Karon folyó képzésekről, a hallgatók mindennapjairól. Ezt követően dr. Angyal Miklós r. ezredes, a Krimináltaktikai és Metodikai Tanszék tanszékvezetője az ismeretlen személyazonosságú holttestek azonosításáról tartott előadást.