Minden Címke 302

Ferencvárosi rendészeti fakultációs gimnazisták látogatása a Rendészettudományi Karon

• gimisek 20170928 142617
    • gimisek 20170928 144143
    • gimisek 20170928 152724
  • Előző
  • Következő

A Ferencvárosi Sport Általános Iskola és Gimnázium rendészeti tagozatos tanulói ismerkedő látogatást tettek a Rendészettudományi Kar Oktatási épületében.

A tanulókat Viskiné Tornyos Gabriella rendezvényszervezési koordinátor fogadta, majd az egyetemen folyó közszolgálati és magánbiztonsági oktatásról tartott tájékoztatót dr. Kovács Sándor r. ezredes, mesteroktató, akitől megtudtuk azt is, hogy a gimnazisták többsége azt mondta: a rendészeti pályát élethivatásának szeretné választani. A vendégek bepillantást nyerhettek a dr. Havasi Zoltán r. dandártábornok által vezetett szemináriumra. A diákokat elkísérte Jezerniczky András intézményvezető-helyettes és Szűcs Balázs ny. r. alezredes, szaktanár is.