Elérhetőségek

Rendészettudományi Kar Hallgatói Önkormányzatának Tagjai
Tisztség Név E-Mail cím Telefonszám Szak Évfolyam
Elnök Vincze Márk Vincze.Mark@uni-nke.hu 36304368108 Rendészeti igazgatási II.
Általános Alelnök Szekeres Dominik Szekeres.Dominik@uni-nke.hu 36204977519 Rendészeti igazgatási III.
Gazdálkodási és Szociális ügyekért felelős Alelnök Koósz Nóra Koosz.Nora.Rebeka@uni-nke.hu 36303955720 Rendészeti igazgatási I.
Irodavezető Szabó Anna Petra Szabo.Anna.Petra@uni-nke.hu 36307885755 Bűnügyi igazgatási III.
Rendezvényekért és kultúráért felelős referens Mitiner Márk János Mitiner.Mark.Janos@uni-nke.hu 36703522888 Bűnügyi igazgatási II.
Kollégiumi ügyekért felelős referens Czuczu Szabina Kata Czuczu.Szabina.Kata@uni-nke.hu 36702825220 Bűnügyi igazgatási I.
Médiáért és kommunikációért felelős referens Mészáros Dorottya Meszaros.Dorottya@uni-nke.hu 36304032288 Bűnügyi igazgatási III.
Oktatási és tudományos ügyekért felelős referens Trencsényi Dániel Lajos Trencsenyi.Daniel.Lajos@uni-nke.hu 36703175143 Katasztrófavédelem II.
Sportügyekért felelős referens - - - - -
Nemzetközi ügyekért felelős referens Stáhl Donát Stahl.Donat@uni-nke.hu 36204069177 Bűnügyi igazgatási I.
Választmányi tag Ferenczi Tamás Ferenczi.Tamas@uni-nke.hu 36302823762 Bűnügyi igazgatási IV.
Választmányi tag Csépke Dominika Csepke.Dominika@uni-nke.hu 36703763399 Bűnügyi igazgatási IV.
Választmányi tag Gaál Zsófia Gaal.Zsofia@uni-nke.hu 36302047119 Bűnügyi igazgatási IV.
Választmányi tag Kovács Tamás KovacsTamas@uni-nke.hu 36306617972 Rendészeti igazgatási III.