Elérhetőségek

Rendészettudományi Kar Hallgatói Önkormányzatának Tagjai

Név

Szakasz

Tisztség

Telefon

E-mail

Ferenczi Tamás

III./1.

Elnök

+36 30 282 3762

Ferenczi.Tamas@uni-nke.hu / tferenczi11@gmail.com

Csordás Dániel

III./15.

Általános alelnök

+36 70 601 9983

Csordas.Daniel@uni-nke.hu

Obbágy Tamás

IV./4.

Gazdálkodási és szociális ügyekért felelős alelnök

+36 30 830 9027

obbagy.tamas@uni-nke.hu / obbagy14@gmail.com

Csépke Dominika

III./4.

Irodavezető

+36 70 376 3399

Csepke.Dominika@uni-nke.hu/ csepkedominika@gmail.com

Gaál Zsófia

III./1.

Oktatási és tudományos ügyekért felelős referens

+ 36 30 204 7119

szofi.gaal@gmail.com

Farkas Barbara

III./14.

Médiáért és kommunikációs ügyekért felelős referens

+ 36 30 643 4142

farkas.barbara.magdolna@uni-nke.hu / fbarbi0307@gmail.com

Sipos Adrienn

III./4.

Kollégiumi ügyekért felelős referens

+ 36 70 661 1740

Sipos.Adrienn@uni-nke.hu / adrisipos98@gmail.com

Mészáros Dorottya

II./6.

Nemzetközi ügyekért felelős referens

+ 36 30 403 2288

meszarosd@uni-nke.hu / dorka.meszaros06@gmail.com

Kovács Tamás

II./14.

Sportügyekért felelős referens

+ 36 30 661 7972

KovacsTamas@uni-nke.hu / ktamas675@gmail.com

Csaba Szonja

II./6.

Választmányi tag

+ 36 20 408 4709

Csaba.Szonja@uni-nke.hu / csabaszonja07@gmail.com

Szekeres Dominik

II./8.

Választmányi tag

+ 36 20 497 7519

Szekeres.Dominik@uni-nke.hu / dominik.szekeres99@gmail.com