RTK-s sikerek az egyetemi poszterversenyen

Az idei tavaszi félévben is megrendezték a Nemzeti Közszolgálati Egyetemen a tudományos kutatásokról készülő poszterversenyt, amelyen 16 fő Szent György-szakkollégista indult.

Közülük négy hallgató helyezést ért el az egyetem szakkollégiumai között, így első helyen végzett a Szent György Szakkollégium. Petz Dávid harmadéves bűnügyi szakirányos hallgató I. helyezést ért el a Regionális konfliktusok a XXI. században című munkájával. Kóris Márta másodéves gazdaságvédelmi szakirányos hallgató A NIS nemzeti megvalósításának lehetőségei című pályamunkájával ért el II. helyezést. Herceg Melitta Virág másodéves migráció szakos hallgatónak Németország és a migráció címmel II. helyezést szavazott meg a zsűri. Juhász Petra másodéves bűnügyi szakirányos hallgató a Szélsőjobboldali ideológiájú terrorizmus címmel kapta meg a III. helyezést. A Szent György Szakkollégium örömmel vett részt a programon, mivel a poszterkészítés során a hallgatóknak tudományos munkáikat érthető és összefoglaló módon kell bemutatniuk, amely jelentős segítséget nyújt a szakdolgozatok elkészítéséhez is.