Komoly szakmai elismerések

A polgárőrség érdekében végzett kimagasló munkája elismeréséül, nemzeti ünnepünk, október 23-a alkalmából karunk Magánbiztonsági és Önkormányzati Rendészeti Tanszékének két munkatársa, komoly szakmai elismerést vehetett át.

Kardos Pálnak, a Nemzeti Közszolgálati Egyetem szaktanárának, Túrós András ny. r. altábornagy az Országos Polgárőr Szövetség elnöke, Pintér Sándor Miniszterelnök-helyettes, Belügyminiszter, „A köz szolgálatáért érdemjel arany fokozata” elismerését adta át a minisztérium központi rendezvényén a Belügyminisztérium Márványtermében.

Kovács Sándor r. ezredes, egyetemünk mesteroktatója pedig, a polgárőr mozgalomban végzett tevékenysége elismeréseként, az október 23- i ünnepség Százhalombattán megrendezett megemlékezése keretében az OPSZ elnökségének az „Év polgárőr pedagógusa” kitüntető címet vehette át az elnöktől, Túrós András ny. r. altábornagytól.

Gratulálunk!

Szöveg: MÖRT Tanszék, Deák József