Karunk oktatója az életellenes bűncselekményekkel foglalkozó konferencián

A Nógrád Megyei Rendőr-főkapitányság Bűnügyi Igazgatósága tizenkettedik alkalommal rendezte meg az Életellenes bűncselekmények helyszíni szemléinek tapasztalatai című szakmai konferenciáját. A 2017. november 9-én megtartott rendezvényt dr. Nagy László r. dandártábornok, rendőrségi főtanácsos, megyei rendőrfőkapitány nyitotta meg. A konferencián dr. Szokolai Zoltán r. alezredes, az Országos Rendőr-főkapitányság Bűnügyi Főosztály Bűnügyi Osztályának vezetője, dr. Angyal Miklós PhD rendőr ezredes, az NKE RTK egyetemi docense, a Krimináltaktikai és Metodikai  Tanszék vezetője, továbbá az ország több megyei rendőr-főkapitányságának bűnügyi technikai osztályvezetője tartott előadást. A szakemberek az elmúlt években az illetékességi területükön elkövetett emberölés és más kiemelt súlyú bűncselekmények helyszíni szemléjéről, ezek tapasztalatairól számoltak be. A konferencia zárásaként dr. Töreki Sándor rendőr dandártábornok, rendőrségi főtanácsos, bűnügyi országos rendőrfőkapitány-helyettes gratulált a szervezőknek a konferencia több éves múltjához és sikeres lebonyolításához.

Címkék: hírek 2017 konferencia