TÉR érzékenységek

Az NKE RTK kurzusfelvételi hetének utolsó két napján TÉR érzékenyítő tréningre várták a kar hivatásos oktatóit.

Az összmunkatársi értekezlet délutáni előadásai között a belügyi alárendeltségű oktatók és a végzős tisztjelöltek meghallgatták Solymosi Krisztina r. alezredes TÉR előadását a teljesítményértékelés eddigi tapasztalatairól, kimerítő válaszokat kapva a gyakorlati alkalmazás során felmerült ellentmondásokra.

A kar vezetői januárban az ORFK-n már részt vettek egy többnapos TÉR érzékenyítő tréningen, ennek folytatásaként ezúttal az egyetem falain belül szerveződött kiscsoportos tréning az érintett oktatóknak.

A kötelező tartalmi részt követően a jelenlévők feltehették a belügyi TÉR értékeléssel kapcsolatos kérdéseiket, a rendezvény záró részeként pedig a trénerek meghallgatták az értékelés javítását célzó javaslatokat, emellett felmerült az egyetemi TÉR-rel való összehangolás lehetősége is.

Szöveg: Deák József

Fotó: Bodó Pál