Újabb NKE-s siker a kiberversenyen

Első helyezést ért el az NKE csapata a 2. nemzeti kiberversenyen.

A január 24-25-én a SecOps konferencián megrendezett 2. nemzeti kiberversenyen első helyezést ért el az NKE csapata: (a fotón balról jobbra) Szőke Ágoston I. éves biztonság- és védelempolitika szakos hallgató, Bártfai Fanni III. éves biztonsági szakirányos hallgató, Kiss Sándor III. éves gazdaságvédelmi szakirányos hallgató és Bohács Ferenc III. éves iparbiztonsági szakos hallgató (ő nem tudott részt venni a díjátadón). A hallgatókat  dr. Bonnyai Tünde PhD tű. őrnagy, a Katasztrófavédelmi Intézet egyetemi tanársegédje és dr. Gyaraki Réka r. őrnagy, a Rendészettudományi Kar egyetemi tanársegédje mentorálta.

A hallgatók közül két fő 2018. április 5-6-án ismét részt vesz a genfi Cyber 9/12 versenyen, amelyre a hallgatókat dr. Gyaraki Réka és dr. Krasznay Csaba, az ÁKK Elektronikus Közszolgálati Intézetének adjunktusa készíti majd fel.