A Terrorelhárítási Központ vezetői az RTK-n

Május 14-én a Terrorelhárítási Központ (TEK) vezetőinek mutatta be az itt folyó képzést és az oktatási-kiképzési objektumokat a Rendészettudományi Kar dékánja.

Dr. habil. Boda József ny. nb. vezérőrnagy röviden szót ejtett a kar és jogelődje, a Rendőrtiszti Főiskola történetéről, a szervezeti felépítésről, valamint a képzési rendszerről.  Az RTK dékánja a képzésről szólva kiemelte a közelmúltban létrejött Kiberbűnözés Elleni Tanszéket és a Rendészettudományi Doktori Iskolát. Boda József a többi között szólt arról is, hogy ma már az RTK hallgatói modern, jól felszerelt campuson készülhetnek leendő hivatásukra. Hajdu János r. vezérőrnagy, a TEK főigazgatója elismeréssel szólt a bemutatott fejlesztésekről. A főigazgató és a kíséretében lévő Horváth András r. ezredes, Fekete Gabriella r. ezredes, valamint Szabó Zoltán László r. alezredes megtekintette az új campust, kiemelt figyelmet fordítva a Rendészeti oktatási épület és kollégium sajátosságaira, az ott folyó munkára.

Címkék: hírek látogatás 2018