Negyedszázados évfolyam-találkozó

A negyed évszázada végzett „öreg diákokat” Kovács Gábor rendőr dandártábornok, oktatási rektor-helyettes, és a kar dékánja megbízásából Kovács Sándor rendőr ezredes fogadta és emléklapot nyújtott át a megjelenteknek.

A közel száz vendégnek Szabó Andrea pénzügyőr ezredes tanszékvezető tartott tájékoztatót az egyetem szervezetéről, tevékenységéről. Ezt követően az „öreg diákok” a megtekintették a Ludovika központot, valamint a Rendészeti Oktatási Épület és Kollégiumot.

Bakó Éva az egykori hallgatók képviseletében megköszönte a jóleső szívélyes fogadtatást, és a lehetőséget, hogy megismerhették a jelenlegi tisztképzés modern helyszínét, noha az ő emlékeik még a Farkasvölgyi úti kampuszhoz kötődnek.

Szöveg: Kovács Sándor, Deák József

Fotó: Kovács Sándor